Отже, тест розпочався з подачі шановного Electric’а, від якого я, власне, й дізнався про існування Posterous. Якось я завітав до його блогу прочитати одного записа, та й запитав Тараса, як йому подобається сервіс. Відгук Тарас дав досить схвальний, але я люблю мацати усе своїми руками, тож вирішив протестувати цей сервіс.
Мушу сказати, що мої враження від Posterous абсолютно не відповідають тому, що сказав Тарас. Як на мене – це один з найбільш незручних блогсервісів, звичайно, серед тих, що я знаю. Гірше цього, напевне, лише Народ.Ру.
Posterous пропонує досить незручну систему завантаження зображень, хоча результат її роботи, у принципі, прийнятний – картинки у пості розміщуються досить симпатично. На мою думку, якби цей результат досягався здійсненням дій, подібних до завантаження фото у Wordpress чи Blogger – було би значно краще.
Дуже малий вибір дизайнів для блогу – це сумно. Ще більш сумно, що стандартний дизайн не можна правити – треба лише писати власний. Я не такий фахівець, аби повністю переписати CSS та верстку, а от трішки підкоригувати HTML – це будь-ласка, і був би досить оригінальний диз для блогу. Також немає можливості додати, наприклад, код Яндекс.Вебмастер, лічильника, чи банера.
Posterous не дає можливості створювати категорій/рубрик записів (чи може, я не знайшов цієї можливості?). Як я зрозумів, сортувати пости можна лише за допомогою тегів, але це не настільки зручно, як категоризація записів.
Загалом, враження від Posterous – дуже негативне, настільки, що блог, куди я здуру накидав з десяток записів, довелося видалити.
Все.
Хоча сама назва Posterous звучить досить привабливо.
ВідповістиВидалитиТак, але сервіс - ... Хоча, напевне, на любителя.
ВідповістиВидалитиRather great posting. I actually just became aware of your blog page and wanted to state that I've truly enjoyed analyzing your blog and articles. Nonetheless I’ll be subscribing your feed and I hope to browse your blog again.
ВідповістиВидалитиThank you. Flattered.
ВідповістиВидалитиWow! Great thinknig!
ВідповістиВидалити